Біопластики, що компостуються, такі як компостований пластик PLA і CPLA, стають все більш популярними через їх менший вплив на навколишнє середовище і доступності для споживачів. Обидва зроблені в основному з кукурудзяного крохмалю та інших рослинних матеріалів, що робить їх стійкими, компостованими та відновлюваними.

CPLA структурно схожий на PLA, за винятком того, що він кристалізований, що дозволяє йому витримувати вищі температури та робить його білим, а не прозорим. Часто до CPLA можна додати деревне вугілля, щоб зробити його чорним. Це не впливає на його здатність до компостування.

На жаль, деякі споживачі можуть сплутати PLA з традиційним пластиком і утилізувати його таким же чином, змушуючи його викидатися на сміттєзвалище, а не швидко розкладатися у домашньому компості або на промисловому підприємстві з компостування.

Процес виробництва цих біопластиків є екологічно чистим і є чудовою альтернативою традиційному виробництву пластику завдяки меншому споживанню енергії, меншій кількості викидів парникових газів і відсутності токсичних пар.

CPLA може витримувати вищі температури, що робить його ідеальною альтернативою пластику, такому як полістирол.

Компостований пластик PLA і CPLA нетоксичний, що означає, що вони безпечні для вказаних вище застосувань. В цілому, PLA і CPLA є кращими варіантами, ніж традиційний пластик, через їх сировину, менш шкідливих виробничих процесів та здатність компостуватися та повертатися у вихідну сировину.

Компанія Альфа Пак розпочала постачання в Україну біорозкладних столових приборів, зроблених з біопластику CPLA. Ви можете придбати їх на нашому сайті.

Артикул товару:

  • 011365 - виделка столова;
  • 011366 - ложка столова;
  • 011367 - ніж столовий;
  • 011368 – ложка десертна.